Tehased ja vabrikud

Ukraina spetsialistid tööstuse valdkonnas

Riigi majanduse ja kodanike heaolu on võimatu ilma arenenud tööstuse ja osava tööjõuta. Spetsialistid ja töölised tööstuse sfäärides teostavad tähtsaid funktsioone ja arengut kõigil tasanditel. Alustades näiteks olulistest valdkondadest nagu ehitus, masinaehitus, metallurgia, energeetika, põllumajandus, toiduainetööstus ja lõpetades näiteks igapäevase, kuid mitte vähem oluliste valdkondadega nagu kommunaalteenused elamu-ja tööstushoonetes, sõidukite hooldus ja paljud teised.

Globaliseerumise protsessis andekate spetsialistide ja meistrite tööstuse valdkonnas pakutakse ettevõtete tööandjatele võimalikult lihtne võimalus valida personali Ukrainast. Töötajad on näidanud rahvusvahelisel tööturul töökust, kõrget professionaalsust, vastutustundlikut lähenemisviisi, lojaalsust ja tahet töötada välisriigis pikemat aega, soodsatel tingimustel ja korraliku palgaga.

Ukraina töötajad tööstuse valdkonnas maailma tööturul

Töötajate osakaal Ukrainast välismaa ettevõttetest on üks kõrgemaid võrreldes teiste rahvustega. Kogenud spetsialistid ja lihttöölised Ukrainast soovivad heameelega minna välismaale hooajalisele tööle eriti kui töö on seotud elamisloa või alalise elamisõiguse. Kui välismaine tööandja on valmis andma Ukraina töötajajale konkurentsivõimelist palka ja mugavaid töötingimusi, siis on kõik võimalused selleks, et saada enda tiimi kõrge tasemega spetsialistid, kellel on ulatuslikud kogemused. Kõige soovitumad spetsialistid Ukrainast, kes on kutsutud välismaale:

  • spetsialistid valdkonnas metallurgia, masinaehitus ja laevaehituse: keevitajad MIG / MAG / TIG, keevitaja masinad, keevitus, hajus-keevitus, elektronkiirkeevitusseadmed, elektri- ja gaasikeevitajate MMA, kaarkeevitus, plasmakeevitus, keevitajad mustast metallist, torujuhtmete keevitajad, automaatsed keevitusseadmed, poolautomaatne keevitus, metallkonstruktsioonid, boilerite paigaldajad, elektripaigaldiste paigaldajad betoonkonstruktsioonide paigaldajad, elektroonika insenerid, ehitajad, mehaanikud, tehnikud, mehaanikainsenerid, CNC operaatorid.
  • toiduainetööstuses Ukrainast: tehnoloogia, pagarid, kokad, koka abilised, lihunikud.
  • kergetööstus Ukrainast: õmblejad, kangrud, lõikurid.
  • mööblitööstus Ukrainast: mööbli disainerid, mööbli koostajad, mööbli tootmine.
  • kodumasinate tootmine, montaaž ja hooldus: televiisorite remont, kodumasinate kokkupanemine, remont ja hooldus, majapidamise remont, kodumasinate ehitajad ja  insenerid, käsitöölised-insenerid, külmikute ja TV kogujad kollektsionääridele, õhu konditsioneerid ja ventilatsioonisüsteemide remont ja hooldus.

Ukraina tööliste hulka kuuluvad need, kes lähevad tööle Euroopasse ning kõige populaarsetemaks ametiteks on: koristajad, laadurid, tööline masinate tootmis/pakkimisettevõttes, lihttöölised kasvuhoonetes, taludes,  töötajad kalatöötlemisettevõtetes, elektronkomponentide tootmine, töölised vorstivabrikutes, töötajad kondiitritööstusettevõtes, töötajad autoosade tehases, torujuhtme operaatorid, laopidajad, tehase töötajad, majahoidjad, juhid, basseinide puhastajad, aednikud, muruniitjad jpm.      

Värbamine Ukrainast värbamisagentuuri kaudu: kiire, kõrge kvaliteediga, professionaalne.

Meie aitame Teile leida vajaliku personali Ukrainast lühikese aja jooksul ja väga soodsate tingimustega. Eeliseid spetsialistide ja tööliste valikul läbi meie agentuuri:

  • suur töötajate baas — viime läbi värbamise kõigis Ukraina piirkondades;
  • Säästa oma aega ja raha — tegeleme reklaami, töölise otsingu, valiku, kontrolli ja hooldusega ning nõutud dokumentidega uue töökoha jaoks;  
  • Ukraina spetsialistide ja tööliste värbamine minimaalse aja jooksul ;
  • Tagatised — teeme tasuta spetsialisti või töölise asendust enneaegse vallandamise korral.