AUTOTEENINDUS JA AUTOJUHID

Teeninduskeskuse töölised Ukrainast

Autotöökoja töötajad Ukrainast on kõrgelt kvalifitseeritud. Spetsialistid järgmistes valdkondades: maanteetransport, automehaanika, autojuhid, plekksepad ja muu mehaanika, pesumasinad, autod, väline remont/hooldus, tehnoloogiliste seadmete remont/hooldus, maalrid,  assistendid, madala kvalifikatsiooniga töötajad.

Automehaanikud Ukrainast

Ukraina automehaanikud- tõelised spetsialistid. Nendeks on autojuhtid, rehvide vahetajad, remonditöökodade töölised, elektrikud, maalrid ja diagnostikuid. Modernsed mehaanikud, kes teavad ja lahendavad probleeme/tõrkeid. Mehaanikud on koolitatud tehnikakoolides ning samuti erikursustel.

Ukraina automehaanikul on lihtne leida tööd välisriigis, kuna neil on kogemusi, kvaliteetne tööteostus, vastutustunne, õppimisvõime, ausus.

Arvestades Ukraina territoriaalset paigutust ja selle integratsiooni Euroopa ühiskonnaga, siis iga päevaga kasvab nõudlus tööjõule Ukrainast. Praegu on Ukrainas suur tööhõive potentsiaal koosseisus kvalifitseeritud spetsialiste ja töötajatega, kes on üha enam nõutud mitte ainult Ukrainas vaid ka välismaal.

Piisavalt kõrge on ka nõudlus transpordi valdkonnas, mis on seotud transpordi, kaupade ja reisijate veoga kuid samuti logistikaga.

Kõige levinum sõiduki kutsealad Ukrainas:

  • transport: logistik. Vaevalt leidub isik, kes ei ole midagi kuulnud elukutsest logistik. Need spetsialistid on nüüd üsna suur nõudlus. Nende tegevus on seotud kaupade liikumise, kohaletoimetamise, teearengu, ajakava, alternatiivsete võimaluste leidmisega, kuidas vähendada finantskulusid kaupade veoks. See on eriti oluline rahvusvahelise transpordi edukuseks.
  • haldur. Isegi kõige täiuslikumalt planeeritud tootmismehhanism ei anna soovitud tulemusi ilma kvalifitseeritud töötaja olemasoluta, kes teostab kontrolli, kasutades kõikvõimalikke vahendeid tehnoloogia abiga( IT, side ja ühendus). Haldur tegeleb ettevõtte tarkvara vajalike materjalidega, jälgib õigeaegse soetamise ja eesotsas kontrollib transpordi operatsioone ja protsesse.
  • juht. Elukutse turvapadjaks on see, et Ukrainas ei leidu ühtegi tööstusharu, kus ei oleks vaja spetsialisti sellel erialal. Olenevalt ettevõttest, võimalustest ja soovidest saab autojuht tegeleda nii kauba kui ka reisijate transpordiga.
  • ekspedeerija. Elukutse hõlmab kaupade tarnimist ühelt objektilt teisele. Ukraina eksperdid võivad töötada transpordi -, kaubandus-või tootmisettevõttes.
    Ekspedeerija teostab kaupade vedu, kontrollib terviklikkust ja vastutab transporditavate toodete säilitamise ja registreerimise eest ning tegeleb ka muu dokumentatsiooniga.
  • automehhaanik. See eriala tegeleb  autode/ sõidukite remondi ja hooldusega, samuti teostab kontrolli autode tehnilise seisundi eest diagnostika seadmete abil.

Ukraina professionaalse mehaaniku oskused: autoosade/ seadmete lahtivõtmine ja kokkupanek, auto ja selle osade diagnostika, remont/ hooldus.

  • mehaanik. Mehhaaniku elukutse on Ukrainas üks soovitumaid transpordivahendite teeninduses. Olgu see on isiklik auto või ühistransport, tekkiv probleem tuleb likvideerida  professionaalselt ja õigeaegselt. See on põhjuseks, miks kvalifitseeritud Ukraina spetsialistide remont ja hooldus on tänavu nii nõutud mitte ainult Ukrainas vaid ka välismaal.

Autojuhid Ukrainast

Ülemere tööandjad pakuvad meelsasti tööd autojuhtidele Ukrainast. Juht — üks levinumaid elukutseid. Olenevalt ettevõtte tegevuse spetsiifikast autojuhid täidavad erinevaid funktsioone: autojuht-ekspediitor, autojuht-kuller, autojuht-valvur, taksojuht, vedaja.

Aitame tööandjatel leida vastavat personali heade töötingimuste alusel. Tänu meie agentuurile on töö leidnud: juhtide kategooria B, juhtide C ja D kategooria omajad, bussijuhid, trammijuhid, kärujuhid, rahvusvahelistes suhetes (autojuhid), veoautojuhid, erijuhid, vedurijuhid, traktori juhtid, põllumajandustehnika juhid.

Palun võtke meiega ühendust, me saame Teid aidata!